Ana içeriğe atla

Yandex Email Nasıl Açılır?

Kurulduğu ülke olan Rusya’da en çok kullanılan arama motorlarından bir tanesi olan Yandex’in kullanıcılarına sunduğu ücretsiz e-posta hizmetiYandex Mail Kaydol başlığımıza hoş geldiniz. Normal e-posta platformlarından sadece maksimum 25Mb dosya gönderebilirken Yandex Mail kullanarak 2Gb’ye kadar dosya gönderebilirsiniz.

Yandex Mail Aç

  1. Yandex mail’in kayıt sayfası için buraya tıklayın.
  2. Mail Aç işlemine devam etmek için sizden istenen bilgileri doldurun.
  3. Telefon numaranız var ise yazabilir veya telefonunuz yok ise “Telefonum Yok” seçeneğine tıklayabilirsiniz. Eğer telefonum yok seçeneğine tıklarsanız sizden bir güvenlik sorusu seçmenizi ve cevabını vermenizi isteyecektir. Böylelikle hesabınızı güvene alabilirsiniz.
  4. Son adımda Kullanıcı Sözleşmesini kabul edin ve E Posta Hesabı Aç butonuna basın. Yeni e posta adresiniz hayırlı olsun.
Yandex Mail Kaydol Nedir?
Bu durum göz önüne alındığında Yandex Mail diğer e-posta platformlarına göre çok daha avantajlıdır. Üstelik sınırsız e-posta kapasitesi bulunduğundan bu platformun kullanıcılarının e-postalarını silme ya da temizlemek gibi bir sorunu da yoktur. Üstelik kolay kullanım sağlayan bu platformda paylaşma ihtimalinizin yüksek olduğu uzantılar doğrudan mail arayüzünde gözükmektedir.  Bu avantajlara göre bir değerlendirme yapıldığında her ne kadar kullanımı yaygın olmasa da e-posta için bu platformun kullanılması çok daha faydalıdır.